Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Штрафи за викинуте сміття! Заставимо працювати адміністративну комісію!

ПІБ ініціатора: Рябуха Алла Петрівна
    Статус: На розгляді
    Петиція №5
    Дата початку збору підписів: 13.06.2017 09:11

Суть електронної петиції

Впровадити високі штрафи(не просто на папері слово "штраф"!,а реальні заходи) щодо викинутого сміття чи цигарки в не для того відведене місце. Статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це одна з статей поповнення бюджету нашого міста. Гроші можна використати для будівництва дитячих майданчиків. Адміністративними комісіями відповідно до ст.33 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» накладаються штрафи. При накладенні штрафу враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, та інші обставини, які впливають на розмір штрафу. А чому у нас в місті не працюють ці комісії? Скільки було осіб притягнуто до відповідальності? Тільки так зробимо його чистішим і красивішим.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію